Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Administratorzy

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

W Dziale Administrowania Nieruchomościami zatrudnionych jest 310 osób w:
 

Obsłudze sprzątająco-portierskiej

Administracji 

Obsłudze technicznej 



 

 

Administratorzy

Mariola Grylewicz
mariola.grylewicz@uj.edu.pl
12 663 11 12
Zespół Budynków  „Collegium Novum"

Andrzej Szydłowski
dag_andrzej.szydlowski@uj.edu.pl
12 663 17 97
Zespół Budynków  „Grodzka"

Krzysztof Bałazy
krzysztof.balazy@uj.edu.pl
12 663 36 78
Zespół Budynków  „Kopernika"

Franciszek Stopa 
franciszek.stopa@uj.edu.pl
12 663 27 17
Zespół Budynków  „Reymonta"

Dariusz Orman
dariusz.orman@uj.edu.pl
12 663 20 00
Zespół Budynków „Seminarium Śląskie"

Jacek Szarkowski  
jacek.szarkowski@uj.edu.pl
12 663 38 18, 795 545 722
Zespół Budynków Wydziału Polonistyki

Jacek Szarkowski  
jacek.szarkowski@uj.edu.pl
12 663 38 18, 795 545 722
Gospodarstwo Rolne - Majątek Polanka Hallera 

Michał Krupa
michal.krupa@uj.edu.pl
12 663 40 09
Zespół Budynków Auditorium Maximum

Michał Pękala
m.pekala@uj.edu.pl
12 663 40 08
Zespół Budynków Paderevianum

Janusz Radwański
janusz.radwanski@uj.edu.pl
12 663 38 98
Zespół Budynków  „Rynek Główny i Kampus Witkowice"

Mariola Moździerz
mariola.mozdzierz@uj.edu.pl 
12 663 15 81
Zespół Budynków  Mieszkalnych

Andrzej Juszczyk
andrzej.juszczyk@uj.edu.pl
12 656 12 66
Dom Studencki „Bursa Jagiellońska"

Anna Pirowska-Skulska
a.pirowska-skulska@uj.edu.pl
12 429 17 87
Dom Goscinny – ul.Floriańska 49

Halina Sulma
halina.sulma@uj.edu.pl
12 429 63 31

Dom Profesorski Bursa im.Pigonia 

Iwona Mazurkiewicz
iwona.mazurkiewicz@uj.edu.pl
12 637 81 73
Osrodek Recepcyjno-Konferencyjny – Modlnica 75

Andrzej Kułakowski
andrzej.kulakowski.uj.edu.pl
18 267 68 89

Dom Pracy Twórczej w Rabce

Katarzyna Malicka
katarzyna.malicka.uj.edu.pl
18 201 27 83
Domy Pracy Twórczej w Zakopanem

Janusz Mynarski
janusz.mynarski@uj.edu.pl
33 854 11 18

Domy Pracy Twórczej w Ustroniu