Przejdź do głównej treści

Pracownicy

Dział Administrowania Nieruchomościami

Kierownik Działu Administrowania Nieruchomościami
Tomasz Wojtkiewicz 
tomasz.wojtkiewicz@uj.edu.pl
12 663 38 19

Sekcja Administrowania Nieruchomościami 

Kierownik Sekcji Administrowania Nieruchomościmi
Mariola Grylewicz
mariola.grylewicz@uj.edu.pl 
12 663 11 12

Patrycja Kawalec
patrycja.kawalec@uj.edu.pl
12 663 38 81

Danuta Pazdoł
danuta.pazdol@uj.edu.pl
12 663 38 20

Michał Gębczyński
michal.gebczynski@uj.edu.pl
12 663 38 12

Mateusz Izdebski
mateusz izdebski@uj.edu.pl
12 663
38 77

Administratorzy:

Mariola Grylewicz
mariola.grylewicz@uj.edu.pl
12 663 11 12

Andrzej Szydłowski
andrzej.szydlowski@uj.edu.pl
12 663 17 97

Krzysztof Bałazy
krzysztof.balazy@uj.edu.pl
12 663 36 78

Franciszek Stopa 
franciszek.stopa@uj.edu.pl
12 663 27 17

Dariusz Orman
dariusz.orman@uj.edu.pl
12 663 20 00

Jacek Szarkowski
jacek.szarkowski@uj.edu.pl
12 663 38 18

tel. kom. 795 545 722

Michał Krupa
michał.krupa@uj.edu.pl
12 663 40 09

Michał Pękala
m.pekala@
uj.edu.pl
12 663 40 08

Janusz Radwański
janusz.radwanski@uj.edu.pl
12 663 38 98

Halina Ząbczyńska
halina.zabczynska@uj.edu.pl
12 663 15 81

tel. kom. 506 006 653

Mariola Moździerz
mariola.mozdzierz@uj.edu.pl 
12 663 15 81

Andrzej Juszczyk
andrzej.juszczyk@uj.edu.pl
12 656 12 66

Sekcja Organizacyjna

Kierownik Sekcji Organizacyjnej
Patrycja Telejko

patrycja.telejko@uj.edu.pl
12 663 38 37

Katarzyna Janulewicz
katarzyna.janulewicz@uj.edu.pl
12 663 38 20

Halina Ząbczyńska
halina.zabczynska@uj.edu.pl
12 663 38 79

Marzena Wójtowicz
marzena.2.wojtowicz@uj.edu.pl
12 663 38 20

Maciej Schabowski
maciej.schabowski@uj.edu.pl
12 663 38 80

Sekcja Obiektów Samofinansujących

Kierownik Działu
Kierownik Sekcji Obiektów Samofinansujących  

Tomasz Wojtkiewicz 
tomasz.wojtkiewicz@uj.edu.pl
12 663 38 19

Administratorzy

Anna Pirowska-Skulska
a.pirowska-skulska@uj.edu.pl
12 421 12 25

Halina Sulma 
halina.sulma@uj.edu.pl
12 429 63 31

Iwona Mazurkiewicz 
iwona.mazurkiewicz@uj.edu.pl
12 637 81 73

Andrzej Kułakowski
andrzej.kulakowski.uj.edu.pl
18 267 68 89

Katarzyna Malicka
katarzyna.malicka.uj.edu.pl
18 201 27 83

Janusz Mynarski
janusz.mynarski@uj.edu.pl
33 854 11 18